Охорона власного веб-сайту від потенційних загроз є основною пріоритетною задачею для будь-якого власника веб-ресурсу. Адже у разі успішної атаки хакери можуть заволодіти конфіденційною інформацією, вивести сайт з ладу або навіть використати його в якості платформи для розповсюдження шкідливого програмного забезпечення.

1. Оновлення всіх систем

  • Оновлення CMS: Регулярно перевіряйте наявність оновлень для вашої системи управління контентом (CMS). Часто розробники випускають оновлення, що усувають виявлені вразливості.

  • Плагіни та теми: Якщо ви використовуєте плагіни або теми, переконайтеся, що вони також регулярно оновлюються.

2. Складні паролі

Використовуйте складні паролі для всіх своїх аккаунтів, особливо для адміністративного доступу до вашого сайту. Рекомендовано використовувати комбінацію букв, цифр і спеціальних символів.

3. Резервне копіювання

Регулярно створюйте резервні копії свого сайту. У випадку втрати даних або атаки, ви завжди зможете відновити свій сайт до робочого стану.

4. Веб-брандмауер

Встановіть веб-брандмауер, який здатний блокувати підозрілі запити та захищати від відомих вразливостей.

5. Використання SSL

SSL сертифікат не тільки забезпечує захист даних, що передаються між користувачем і сервером, але і покращує SEO рейтинг вашого сайту.

6. Обмеження спроб входу

Обмежте кількість спроб входу в адміністративну панель сайту. Це ускладнить роботу хакерам, які використовують методи перебору паролів.

7. Приховування версії CMS

Приховайте інформацію про версію вашої CMS, щоб ускладнити підбір потрібного інструментарію для атаки.

8. Моніторинг сайту

Використовуйте спеціалізовані інструменти для моніторингу активності на вашому сайті. Вони допоможуть вам виявити і відслідковувати підозрілу активність.

Заключення

Захист веб-сайту – це постійний процес. Слідкуйте за новинами у сфері інформаційної безпеки, користуйтеся перевіреними та надійними інструментами та регулярно консультуйтеся з експертами.

Увійти

Зареєструватися

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.